Informace pro pacienty

Aktuální opatření, omezení, INFORMACE K OČKOVÁNÍ apod.

Informace k očkovaní!!!

Od 1.3. 2021 je spuštěn centrální rezervační systém pro objednávání na očkování, registrace je nutná abychom pro Vás obdrželi vakcínu.
O volném termínu budete vyrozuměni sms zprávou.

Od září očkujeme BEZ REGISTRACE i Pfizer:

Pfizer - dvoudávkový 16+:
úterý     7:30 - 15:30
středa   7:30 - 15:30
pátek    7:30 - 15:30
Odkaz na on line očkovací kalendář Pfizer bez registrace pro okamžitou rezervaci ZDE.

Jednodávková vakcína Janssen 18+:
čtvrtek   16:00 - 19:30
Objednání je nutné na čísle 313 525 313 nebo využijte odkaz na on line očkovací kalendář JANSSEN pro okamžitou rezervaci ZDE.
NEOČKUJEME SAMOPLÁTCE, POUZE POJIŠTĚNÉ KLIENTY.

Kontaktní spojení na očkovací centrum v případě potřeby je e-mail: ockovani@nemorako.cz nebo tel. 704 513 065 (po - pá 8.00 - 15.30 hod.).
Preferujeme e-mailovou komunikaci, telefonická brzdí očkování. Prosíme, pokud je to možné, využívejte prioritně e-mailové spojení. Předem děkujeme za pochopení.
Objednávání nelze telefonicky na tomto čísle ani e-mejlem, musí jít pouze přes registr viz. níže uvedené odkazy pro registraci, popř. linku 1221!!!!

Očkování pro aktuálně vyhlášené skupiny viz. Centrální rezervační systém - Očkování proti COVID-19:
Nutná registrace na https://registrace.mzcr.cz/
Pokud se sami nemůžete registrovat, použijte linku 1221.

POSUNY  2. DÁVEK očkování NEPROVÁDÍME, pokud urgentně potřebujete přesunout 2. dávku, pište e-mailem na ockovani@nemorako.cz. Uveďte telefon a preferovaný termín (příp. více) na který potřebujete přesun. Budeme Vás kontaktovat jako případné náhradníky, pokud se někdo nedostaví na svůj termín. Děkujeme za pochopení.

OČKOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ - NEPROVÁDÍME
Více informací k registraci samoplátců a seznamu očkovacích míst, které mohou očkovat samoplátce na: https://registrace.mzcr.cz/samoplatci/ocm/

Očkujeme Pfizerem a Modernou.
Očkování bez registrace jednodávkovou vakcínou Jannsen více info ZDE

Certifikát o očkování ke stažení na: https://ocko.uzis.cz/

UPOZORNĚNÍ - Klienti očkovacího centra by si termín první dávky měli vybírat s ohledem na druhou dávku po 6 týdnech!
Dávku z důvodu dovolené nesmíme přesouvat,
 max. o dva dny dříve.

OČKOVÁNÍ CHRONIČTÍ PACIENTI
Chroničtí pacienti jsou povinni na očkovacím místě doložit svůj zdravotní stav lékařskou zprávou.
Bez této zprávy nebude pacientovi očkování v očkovacím místě umožněno.

Přehledné informace ve formě infografiky k očkování ke stažení:

Dotazník pro očkovaného před očkováním ke stažení ZDE
Očkovací centrum se nachází v 2. NP výškové budovy nemocnice.

Aktualizováno 27.8. 2021

Zahájení očkování obyvatel v regionu Rakovník

S ohledem na logicky se množící dotazy obyvatel, kteří se registrovali v Centrálním rezervačním systému a žádají  termín vlastního očkování sdělujeme, že prozatím nemáme k dispozici vakcíny a ani informace o tom, kolik vakcín dostaneme v příštím a dalších týdnech.
Objednávací kalendáře otevřeme neprodleně po tom, co vakcíny nebo informaci o dodávkách dostaneme.

18.1. 2021
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Informace pro pacienty:

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

• dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

7.9. 2020  Masarykova nemocnice Rakovník